Mūsų mokymo centro mokiniai pirmąkart dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos konkurse-parodoje „Žiemos puokštė 2017“, kuri vyko gruodžio 7 d. Floristinių darbų paroda – konkursas rengiamas keletą metų iš eilės. Jis išaugo iš respublikinio į tarptautinį ir šiemet skirtas kolegijos 90-mečiui pažymėti.

Kolegijos salėje galėjome grožėtis daugiau nei 200-ais konkursui skirtų teminių kompozicijų. A grupės dalyviai (5-8 kl. moksleiviai) teikė kompozicijas tema -„Kalėdinė eglutė“ ir B grupės dalyviai (9-12 kl. moksleiviai) – koliažą iš gamtinių medžiagų tema „Augalais išausta tapatybė“, skirta Tautinio kostiumo metams pažymėti.

Floristikos būrelio mokytoja Audronė Dirvanauskienė su mokinėmis Gailute Ivanauskaite ir Paulina Rimpovaite (KVD16S gr.) kruopščiai ruošė tautiniais rūbais pasipuošusios moters koliažą.

Paroda buvo išties įspūdinga. Pamatėme įvairiausiomis meninės raiškos priemonėmis ir kūrimo technikomis pateiktų kompozicijų. Tradicinių ir alternatyvių kalėdinių eglučių, bei labai kruopščiai atliktų koliažo pavyzdžių.

Merginos ir mokytoja pasisėmė naujų idėjų ir patirčių augalų komponavimo srityje, taip pat sudalyvavo atvirų durų dienose ir seminare. Tad išvyka buvo produktyvi, naudinga, o pamačius tiek kalėdinių eglučių – dar ir labai šventiška.

Floristikos konkursas 2017