Gegužės 27d. Žemės ūkio rūmų Didžiojoje salėje įvyko Žemės ūkio rūmų įkūrimo 90-mečio ir atkūrimo 25-mečio jubiliejinis renginys. Mūsų mokymo centrui buvo patikėta surengti vaišes garbingiems renginio dalyviams.

Pagerbti Žemės ūkio rūmų organizacijų atvyko: LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, LR žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Airijos ambasadorius J.E.p. David Noonan, Kazachstano ambasados atstovas, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Petras Čimbaras, LR Seimo narys Edmundas Jonyla, LR Seimo narys Jonas Kondrotas, LR Seimo narys Kazys Grybauskas, LR Seimo narys Kazys Starkevičius, LR Seimo narys Mindaugas Bastys, europarlamentaras Bronius Ropė, rajonų merai, administracijos atstovai, mokslo ir mokymo institucijų vadovai ir atstovai, LR Prezidentės vyriausioji patarėja Lina Antanavičienė. Į jubiliejų atvyko svečiai iš Suomijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Prancūzijos, Lenkijos, Kazachstano. Taip pat šventėje dalyvavo garbūs valstybės institucijų vadovai ir atstovai,  įmonių, įstaigų ir organizacijų, socialinių ir verslo partnerių, mokslo ir mokymo institucijų, kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių lyderiai, rėmėjai, žiniasklaidos atstovai, Žemės ūkio rūmų atkūrimo iniciatoriai, pirmosios Rūmų Tarybos nariai, buvę Rūmų ilgamečiai darbuotojai ir vadovai bei kiti garbingi asmenys.

Mokytojų S.Tutlienės, A. Vilemienės ir R. Pikšrienės vadovaujami V15N1, V15N2 ir V14 grupių mokiniai ruošė furšetui vaišes: įvarius vyniotinius, salotas, keptą žuvį su karnišonų padažu,  vištienos kukuliukus, keptas vištų blauzdeles bei karštą kiaulienos sprandinės patiekalą. Karštais ir šaltais patiekalais svečiai vaišinami buvo Žemės ūkio rūmų kiemelyje. Taip pat šie mokiniai paruošė gražius ir skanius vaisių desertus.

Mokiniai konditeriai, vadovaujami profesijos mokytojų, kepė didžiulį 30 kg tortą ir šventinius duonos kepalėlius. Kava, arbata, tortu  ir vaisiais svečiai vaišinosi Žemės ūkio rūmų patalpose. Tortas atneštas papuoštas degančiais fejerverkais ir pirmą garbingąjį torto gabaliuką atpjovė Rūmų pirmininkas A. Stančikas.

PB14, PB15 ir PB15N grupių mokiniai renginiui pradėjo ruoštis iš vakaro. Paruošė visą reikiamą inventorių, sustatė stalus bei juos padengė. Šventės dieną stalai lauke buvo serviruojami, puošiami gėlėmis. Vieni padavėjai barmenai pasitiko svečius su taurėmis vyno, kiti laukė svečių prie padengtų furšeto stalų.

Teko aptarnauti net apie 300 šventės dalyvių. Mokiniai įgijo daug praktinių įgūdžių. Daugiausia įspūdžių renginys paliko pirmą kartą dirbusiems pirmakursiams vienuoliktokams.

Nuoširdžiai dėkojame padavėjams barmenams už puikų kolektyvinį darbą renginio metu.

Renginio akimirkos

 

Profesijos mokytojos Angelina ir Kristina