2014 metų kovo 26-27 dienomis A. Stulginskio universitete vyko 18-oji tarptautinė VPM firmų mugė „Kaunas 2014“. Šioje mugėje dalyvavo ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro verslo praktinio mokymo firma (VPMF) „Maisto namai“ (vadovė Dovilė Dilienė). Mūsų komandą atstovavo: Justas Rinkūnas (SV13N-2), Simona Reifonaitė (SV13N-2), Jurgita Fartuškevičiūtė (SV13N-1), Viktorija Matiušovaitė (SV13N-1) ir Mylita Ščepkauskaitė (VDP11-1).

Nuo pat darbo verslo praktinio mokymo firmoje pradžios ruošimasis ir dalyvavimas tarptautinėje VPMF mugėje buvo pagrindinis mūsų tikslas. Mokiniai aktyviai diskutavo, generavo idėjas ir kūrė VPMF „Maisto namai“ įvaizdį tarptautinėje mugėje „Kaunas 2014“.

Mokiniai patys sukūrė video ir audio reklamas – nuo idėjos iki įgyvendinimo, pagamino visas stendo dekoracijas, sumaketavo reklaminę medžiagą (VPMF katalogai, vizitinės kortelės, šūkis).

Kovo 26 d. vyko dalyvių stendų įrengimas – sunkioji dalis. Mokiniai, padedami Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro apipavidalintojos Jolantos Zakarauskienės, dekoravo savo stendą.

Kovo 27 d. 9 val. buvom pasiruošę didžiajam darbui. Tarptautinė VPMF mugė „Kaunas 2014“ prasidėjo. Visą dieną aktyviai dirbome, bendravome su klientais, pristatinėjome savo VPMF „Maisto namai“, jos prekes ir paslaugas, priiminėjome užsakymus.

VPMF „Maisto namai“ buvo įvertinti sidabriniu medaliu už originaliausią stendą. Vertinimo komisija, sudaryta iš verslininkų, VPMF vadovų ir SimuLith centro narių, įvertino išskirtinį stendo apipavidalinimą (puikiai išdėstytus ir į vieną visumą suderintus firmos produktus), už sukurtą vientisą ir informatyvų vaizdą.

Atskirai buvo apdovanotas ir VPMF „Maisto namai“ direktorius Justas Rinkūnas. Jis laimėjo VPMF konkursą „Žemės diena“ (daugiau informacijos – http://www.sl.viko.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=27)

Justas Rinkūnas taip pat buvo ir tarptautinės VPMF mugės „Kaunas 2014“ žvaigždė. Renginyje įkūnijęs Charlie Chaplin‘ą, aktyviai reklamavo VPMF „Maisto namai“ stendą, džiugino lankytojus, kvietė nusifotografuoti.

Tarptautinę mugę ir mūsų stendą aplankė ir gausus palaikymo būrys iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro: direktorius A. P. Grevas, pavaduotoja ugdymui R. Šimukauskienė, svečiai iš Norvegijos – Laurin Hansen ir Torgeir Overland, praktinio mokymo vadovė B. Poderskienė, gimnazijos skyriaus metodininkė D. Olbutienė, ir profesijos mokytojos A. Levinskienė, D. Sinkevičienė, D. Simanaitienė, bei Kauno kolegijos atstovai – I. Kupstaitė, T. Brazauskas.

VPMF „Maisto namai“ kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro kolektyvo nariams už palaikymą ir pagalbą ruošiantis tarptautinei VPMF mugei „Kaunas 2014“.

Daugiau informacijos apie mugę: http://www.sl.viko.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=27

VPMF mugės tikslas: ugdyti Lietuvos bei kitų šalių Verslo praktinio mokymo firmų veikloje dalyvaujančio jaunimo verslumą bei išplėtoti jų tarpusavio santykius.

Mugės organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija,  Aleksandro Stulginskio universitetas,  Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras.

Spaudoje apie mugę –
Mokyklose įgytus verslumo įgūdžius jaunimas demonstruoja Verslo praktinio mokymo firmų mugėje