Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre spalio 25 d. vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2018“. Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal viešbučio darbuotojo specialybės profesinio mokymo programą, iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro. Mūsų mokyklos komandai atstovavo KVD 16/S mokinės Gailutė Ivanauskaitė ir Paulina Rimpovaitė

Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, stalo „Vakarienė dviems“ varžybose.

Konkurso metu mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Šeduvos skyriaus žirgyną ir Šeduvos Malūną.

Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui už praktinę užduotį „Lovos klojimas“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui – už geriausiai atliktą teorinį (žinių) testą, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – už praktinę užduotį „Vakarienės stalo serviravimas“.

Visų mokyklų komandoms už dalyvavimą nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkos.

Ačiū mokytojams Daivai Ažukaitei, Daivai Steponavičienei ir Voldemars Petersons, padėjusiems pasiruošti konkursui.

Mokytoja A.Dirvanauskienė
Radviliskyje