Bendruomenės vasaros šventė-savo pievoje

Kaip paįvairinti pratęstus mokslo metus, kad pamokos nebūtų vien pilka kasdienybė, o dar kai karščiu alsuoja visa Lietuva?..
Sugalvojome dar vieną šventę likusiems mokykloje devintokams, dešimtokams, vienuoliktokams, kitos programos mokiniams. Birželio 6-oji –sėkminga diena: oras nei per šiltas, nei per šaltas, gaivus.

Į žalią ką tik nušienautą pievą prie mokyklos susirinko nelabai didelis mokinių ir mokytojų būrys, nusiteikę turiningai praleisti laiką, pabendrauti. Direktorius pasveikino mokinius ir mokytojus, palinkėjo geros kloties, išreiškė viltį, gal tokia bendruomenės šventė taps tradicine, kuri tarsi vainikuos besibaigiančius mokslo metus.

Kūno kultūros mokytojai su pagalbininkais suorganizavo futbolo, kvadrato, virvės traukimo varžybas. 10 B klasę kovoms nuteikė klasės auklėtojas Kęstutis Šežikas : neatsitiktinai jo komanda nugalėjo ir futbolo, ir virvės traukimo varžybose. Smagiausia akimirka-10 B klasės vyrai nugali mokymo centro Maisto technologijų ir prekybos skyriaus mokytojų ir ūkio darbuotojų komandą!

Šįkart sutelkėme ir muzikos būrelių pajėgas: vyko mūsų vadovo ir būsimo X faktoriaus dalyvio Valdemaro Petersons gyvo balso koncertas,o liaudies dainų būrelio vadovė Virginija Stunžėnienė su instrumentalistų grupe traukė liaudies dainas, kvietė į ratą visus šventės dalyvius. Smagu, kad į bendrą šėlsmą įsijungė ir kai kurios mokytojos (Asta Katinienė, Audronė Dirvanauskienė).

 
Vasaros sporto šventė