PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Mokiniams po 12 kl.
Įgyjama IV lygio kvalifikacija.
Programos kodas P43101305, mokosi 7 mėn.
Tęstinio mokymo programos kodas T43101301, mokosi 5 mėn. (turintiems aukštojo mokslo diplomą ar norintiems įgyti antrą profesinę kvalifikaciją)

Siūlome rinktis programą, kurioje kiekvienas besidomintis viešbučių verslu galės realizuoti save. Profesinis mokymas vyksta viešbučių ir restoranų sektorinio centro mokomajame viešbutyje,  todėl jau nuo pat mokymosi pradžios lauks vien tik praktiniai įgūdžiai.
Programa yra viena trumpiausių iš visų, kurias galima mokytis centre.

Viešbučio ekonomai mokysis tik 7 mėnesius (45 kreditai) po 12 klasės. Jei turite aukštojo mokslo diplomą ar norite įgyti antrą profesinę kvalifikaciją- 5 mėnesius (35 kreditai).

Mėgstantiems taupyti laiką ir jį išnaudoti kokybiškai, siūlome rinktis būtent šią programą.  Taip pat jeigu esate organizuoti ir pasižymite lyderio savybėmis, ši programa tikrai patiks, kadangi mokysitės organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą, koordinuosite valymo ir tvarkymo darbus, kitaip tariant rūpinsitės, kad viešbutis, kuriame dirbate visada atrodytų nepriekaištingai. Žinoma, einantiems viešbučio ekonomo pareigas reikės užtikrinti ir apgyvendinimą teikiančios įmonės ūkinės veiklos poreikius.

Kai įgysite viešbučio ekonomo kvalifikaciją, galėsite dirbti viešbučiuose, smulkiose ir vidutinėse svetingumo paslaugų įmonėse, taip pat įmonėse, kurios teikia individualias apgyvendinimo paslaugas (svečių namuose, kaimo turizmo sodybose ir t. t.). Gebėsite dirbti su specialia programine įranga, kuri bus naudojama apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės procesų valdymui, pildyti buhalterinės apskaitos  dokumentus, užsakymų registravimo knygas.

Stojimas vyksta internetu per LAMA BPO – www.lamabpo.lt