PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Jeigu mėgsti kepti duoną, o nuo bandelių kvapo svaigsta galva – duonos ir pyrago gaminių kepėjo specialybė yra Tavo ateitis.

Jeigu norite įgyti tik profesinę kvalifikaciją, galite po 10 kl. ir po 12 kl. mokytis 1 metus (60 kreditų). Turintieji aukštąjį išsilavinimą ar siekiantys antros profesinės kvalifikacijos, mokysis 9 mėnesius (52 kreditai).

Jei norite kartu su profesija įgyti ir vidurinį išsilavinimą, po 10 kl. mokysitės 2.5 metus.

Mokydamiesi šioje programoje išmoksite parinkti ir paruošti žaliavas duonos ir pyrago gaminių gaminimui, atlikti žaliavų paruošimo technologines operacijas, gaminti kvietinės, ruginės, ruginės ir kvietinės duonos gaminius. Taip pat mielinės tešlos ir paprastuosius pyrago gaminius, žinoma, formuosite ir apipavidalinsite kreminius gaminius. Kepsite ir įvairiausias bandeles, nuo spurgų iki kruasanų. Mokymosi laikas tikrai neturėtų prailgti, kadangi mes ruošiame specialistus, kurie darbo rinkoje galėtų taikyti įvairius profesinius įgūdžius, todėl ir tarpdisciplininių dalykų mokymasis bus naudingas bei įdomus.

Įgijus duonos ir pyrago gaminių kepėjo kvalifikaciją (LKS III lygis), galėsite dirbti kepyklėlėse, kavinėse, kurios prekiauja savo įmonėje pagamintais duonos ir pyrago gaminiais.

Stojimas vyksta internetu per LAMA BPO.