Gegužės 11 d. KMPPMC Poškos g. 23 vyko projekto „Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis“ finalas.

Į renginį atvyko vaikai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Savo šypsenomis mus džiugino ir daug gerų emocijų suteikė darželinukai atvykę iš Mažeikių l/d „Žilvitis“, Vilniaus l/d „Pilaitukas“, Vilniaus l/d „ Žemuogėlė“ ir gimnazistai iš Šakių raj. Griškabūdžio gimnazijos bei Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos.

Vertinimo komisijai tarus sveikinimo žodį, finalinį konkursą pradėjome trumpu pristatymu kas yra sveikas kokteilis, o mūsų mokymo centro mokinys pademonstravo kokteilių gamybos technikos subtilybes.

Svečiai džiugino ne tik skaniais ir sveikais kokteiliais, bet ir smagiais pasirodymais. Nustebino originalūs sprendimai ir panaudotos kokteilių gaminimo technikos pvz. pieno kokteilio plakimas buteliuke.

Komandos prisistatymą, pieno kokteilio sveikatai palankumą, skanumą, pateikimą ir patrauklumą vertino kompetetinga vertinimo komisija. Vienas iš vertinimo komisijos narių buvo mūsų mokymo centro mokinys padavėjas ir barmenas, dalyvaujantis įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei renginiuose. Buvo be galo sunku išrinkti geriausius iš geriausių, nes visų kokteiliai ir pasirodymai buvo nuostabūs.

Renginio metu žavėjomės auklėtojų ir mokytojų kūrybingumu, profesionalumu bei išradingumu. Širdį džiugino šiltas bendravimas ir bendradarbiavimas, darbas komandose. Renginio metu turėjome abipusę naudą: mes mokėmės iš mažiausiųjų, o mažieji iš mūsų.

Profesijos mokytojos Kristina Česlevičienė ir Sonata Andriuškevičienė

Renginio akimirkos atsispindi nuotraukose.
Sveikatiados iššūkis