Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis vyko visų moksleivių ilgai lauktas „Sveikatiados“ iššūkių finalas. Projektas “Sveikatiada” yra pilnas smagių ir originalių veiklų, skatinančių sveiką gyvenimo būdą moksleivių tarpe. Juk sveikai gyventi gali būti smagu! Labai džiaugiamės, kad vėl galėjome juose dalyvauti atlikdami svarbiausius vaidmenis: teisėjauti ir tuo pačiu metu pristatyti mūsų mokymo centrą. Tai puikiausia galimybė profesiniam mokinių orientavimui. Finaluose dalyvavo mokiniai iš 15 skirtingų Lietuvos mokyklų.

Rugsėjo 29 dieną vyko finalas „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Finale teisėjavo profesijos mokytoja Kristina Česlevičienė ir PB18 grupės mokiniai Rėjus Depšys ir Edvinas Pukšta. Šio finalo dalyviams pristatėme įvairias vandens patiekimo ir papuošimo galimybes.

Rugsėjo 30 dieną finale „Pieno tūsas“ savarankiškai mokymo centrą atstovavo PB18 grupės mokiniai Rėjus ir Edvinas. Finalo dalyviams rodė kaip įdomiai ir sveikai patiekti varškę.

Spalio 1 dieną finalo „Renkuosi sveikatai palankius užkandžius“ teisėjai buvo profesijos mokytoja Vita Brūzgienė ir V20P grupės mokiniai Giedrius Butkus ir Tadas Krasauskas. Jų užduotis buvo įvertinti ir pademonstruoti užkandžių iš vaisių patiekimo galimybes.

Tokie renginiai mokiniams suteikia galimybę ugdyti bendradarbiavimo ir darbo komandoje įgūdžius, praplečia žinias ne tik apie sveikos mitybos principus, bet ir sužino sąsajas su padavėjo barmeno ir virėjo specialybėmis. Svarbu ne tik sveiki produktai, bet ir estetinis gėrimų ir patiekalų patiekimas.

Visos komandos dirbo atsakingai, nuoširdžiai ir išradingai, stebino pačiais įdomiausiais sprendimais. Renginį vainikavo apdovanojimų ceremonija. Visi dalyviai namo išvyko puikios nuotaikos, apdovanoti dovanomis. Dar kartą sveikiname dalyvius ir nugalėtojus.

Profesijos mokytojos V. Brūzgienė ir K. Česlevičienė