Deividas Armonas – padavėjų barmenų specialybės PB19M gr. mokinys, kuris pasirinko pameistrystės mokymosi formą.

Mūsų mokymo centro mokiniams, kurie dirba pagal tą pačią specialybę kaip ir pasirinkta mokymosi programa, gali būti taikoma pameistrystės mokymo/si forma. Deividas Armonas jau ne pirmi metai dirba padavėju ir barmenu, bet nori gilinti žinias ir įgyti padavėjo barmeno kvalifikaciją, gauti diplomą.

Sausio 16 d. profesijos mokytoja ir padavėjų barmenų PB19MT grupės mokiniai buvome pakviesti į italų restoraną „Piano Piano“, kuris įsikūręs gražiąjame Kauno senamiestyje. Deividas čia dirba vyriausiuoju barmenu.

Buvome supažindinti su įvairiausiu baro inventoriumi, įrengimais, jų paruošimu, barmeno darbo vieta. Degustavome Deivido paruoštą Porn Star Martini – vieną iš populiariausių kokteilių Jungtinėje Karalystėje. Drąsesni būsimieji barmenai galėjo padirbėti bare – karamelizavo vaisius, dozavo gėrimus, ruošė kavą. Deividas atsakė į pateiktus klausimus. Vienas iš klausimų buvo apie jo ateitį. Sekė puikus atsakymas – „Sieksiu būti geriausiu“. Nuoširdžiai jam to linkime.

Dėkojame Deividui ir restoranui „Piano Piano“ už puikią pamoką netradicinėje aplinkoje, už galimybę mokiniams padirbėti realioje barmeno darbo vietoje.

Profesijos mokytoja Angelina Oja

Deivido darbo vietoje