Šių metų vasario 9 dieną Maisto technologijų ir prekybos skyriuje lankėsi 2c klasės mokiniai iš Kauno Kazio Griniaus progimnazijos.

Visų pirma vaikai susipažino su mokymo centru. Jie apsilankė mokymo centro mėsos perdirbimo laboratorijoje, kur profesijos mokytoja metodininkė Žydronė Žarskienė trumpai supažindino kaip gaminami mėsos gaminiai,  tačiau pagrindinis šio vizito tikslas – susipažinti su konditerio specialybe, todėl mokiniai buvo nuvesti į pačią naujausią mūsų centro konditerijos laboratoriją.

Šį tikslą įgyvendinti padėjo profesijos mokytoja ekspertė Rasa Virginija Venterienė ir jos mokiniai, kurių pagalba vaikai patys išbandė konditerio profesiją. Vaikai suformavo ir iškepė kapotos tešlos „Žara“ sausainių. Kol sausainiai kepė, mokiniai apžiūrėjo mūsų mokymo centro duonos kepimo krosnį ir šakočių kepimo įrangą.

Iškepus sausainiams, profesijos mokytoja pasidžiaugė Kazio Griniaus progimnazijos 2c klasės mokinių darbais, trumpai akcentavo gamybines klaidas ir kartu degustavo kepinius.

 

Sektorinio praktinio mokymo centro vadovė, profesijos mokytoja Sonata Andriuškevičienė

Svečiai iš Kazio Griniaus progimnazijos