Gruodžio 2 dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro sektoriniame praktinio mokymo centre Maisto technologijų skyriuje pakvipo Kalėdomis. Profesijos mokytojos Rasa Virginija Venterienė ir Janina Narbutienė turėjo rimtai paplušėti su 26 5c klasės mokiniais kurie atvyko iš Kauno Kazio Griniaus progimnazijos „pasistatyti“ savo kalėdinių namelių. Padedami mokytojų ir tėvelių jie rišo jau iškeptas meduolinių namelių detales, jas klijavo ir dekoravo.

Atvykus mokiniams buvo suteikta informacija apie profesinio rengimo centre vykdomas mokymo programas, mokymo formas, trukmę, priėmimą. Taip pat buvo bandoma padėti jiems suvokti kaip svarbu yra jau nuo penktos klasės pradėti ieškoti ir surasti savo kelią itin sudėtingose mokymo sistemose bei sparčiai kintančioje darbo rinkoje. Itin svarbų vaidmenį renkantis profesinę kryptį atlieka praktinių įgūdžių formavimas, kurių metu mokiniams padedama susipažinti su profesijos ypatumais.

Labai džiaugiuosi, kad Kauno Kazio Griniaus progimnazijos 5c klasės auklėtoja Jolita Kačinskienė rado noro ir laiko po ugdymo proceso atvykti į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą taip suteikdama galimybę patirti mokiniams naujas patirtis. Penktokėliai dirbo puikiai, išradingai dekoravo savo surištus namelius, parodė gebėjimą dirbti komandoje ir galutinis rezultatas visiems suteikė geras emocijas.

Geriausiai viskas atsispindi nuotraukose kuriose matosi komandinis darbas, nuotaikos ir rezultatas.

Sektorinio praktinio mokymo vadovė Sonata Andriuškevičienė

Svečiai iš Kazio Griniaus progimnazijos