2013 m. spalio 1 dieną mūsų mokymo centre lankėsi baltarusių delegacija iš Minsko. Ją organizavo Baltarusijos tarptautinių ryšių centras.
Svečių programoje buvo numatyta aplankyti Alytaus kolegiją, Alytaus profesinio mokymo centrą, mūsų (VšĮ Kauno maisto pramonės ir prekybos) mokymo centrą, Toliau mūsų svečių kelias tęsėsi į Rygą, Taliną. Galutinis edukacinės kelionės tikslas – Švedijos sostinė Stokholmas. Grįžtant į savo šalį, minskiečiai sumanė užsukti į Vilnių aplankyti LITEXPO parodų rūmus.
Pagrindinis šios kelionės tikslas – susipažinti su Lietuvos kolegijų ir profesinio mokymo programomis, praktinio mokymo baze bei pasidalinti gerąja patirtimi.
Centro fojė svečius pasitiko saviveiklininkai mokiniai, vadovaujami Virginijos Stunžienės. Direktoriaus pavaduotoja Roma Šimukauskienė svečiams pristatė mūsų mokymo centrą. Maisto technologijų skyriaus vedėja Irena Žiužnienė kartu su profesijos mokytojomis Žydrone Žarskiene, Edita Guobiene, Salomėja Česnulevičiene supažindino svečius su mokomosiomis laboratorijomis.
Svečiai liko patenkinti mūsų svetingumu ir pakvietė centro darbuotojus atvykti į Minską pasisvečiuoti, aplankyti profesinio mokymo įstaigas.
Fotografijose – susitikimo akimirkos

Direktorius Alvydas Pranas Grevas