Balandžio 15-ąją mūsų mokymo centro mokinių komanda dalyvavo Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių konkurse ,,Raštingiausias gamtamokslis“, skirtame Žemės ir Tarptautinės kultūros dienoms paminėti. Konkursą šiais metais rengė Kėdainių profesinio mokymo centras.

Konkurse buvo vertinamos biologijos ir chemijos užduotys bei namų darbų -gaminių ekoturgui – pristatymas.

Mūsų mokinių komanda (K-17 gr.mokinė Agnė Rimkutė, K-18 gr.mokinės Gabrielė Juraitytėir Erika Žukaitė), generavusi žaliąją idėją, pristatė ekoturgui paruoštas prekes iš antrinių žaliavų. Pasiruošti konkursui padėjo prieš savaitę įvykęs konkursas “Žalia mintis-Žemei”. Kauno regiono konkursui buvo atrinkti keli mokinių gaminiai: papuošalų komplektas iš plastiko, papuošalų dėžutė, šaškių lenta su šaškėmis iš plastikinių kamštelių. Smagiausia buvo stebėti, kai konkurso dalyviai per pertrauką susėdo žaisti šaškėmis, mokytojos pozavo prieš objektyvą pasidabinusios plastikiniais papuošalais, kilnojo gražiai dekoruotą dėžutę pagamintą iš skardinės. Žinoma, gaila, kad niekas nieko nepirko, bet svarbiausia – idėja, kad įdomiems ir gražiems daiktams sukurti galima naudoti jau panaudotas žaliavas.

Konkurso nugalėtoja chemikų tarpe tapo K-18 gr.mokinė Gabrielė Juraitytė, III vietą iškovojo taip pat mūsų pirmakursė konditerė Erika Žukaitė. Sveikiname merginas! Sveikinamai ir mokytojai Virginijai Poderienei, padėjusiai mokinėms pasiruošti konkursui!

Biologijos mokytoja metodininkė Jūratė Bubienė

gamtos mokslų konkursas