Vasario 7 d. buvo atidaryta jau 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“. Tris dienas vykstančioje parodoje studijų programas pristato ne tik Lietuvos aukštosios mokyklos bei profesinio mokymo įstaigos, bet ir užsienio universitetai.

Mūsų mokymo centras šiame renginyje dalyvavo pirmąją parodos atidarymo dieną. Norintys sužinoti apie centro mokymo programas galėjo užsukti prie „maisto sektoriaus“ stendo ir bendrauti su mūsų darbuotojų ir moksleivių komanda. Virėjo programos mokinės ruošė vieno kąsnio užkandžius, kuriuos galėjo degustuoti visi pageidaujantys. Drąsiausi parodos dalyviai galėjo savarankiškai pasigaminti užkandį. Konditerijos besimokančios mokinės dekoravo tortą, ir žinoma, visiems, kurie norėjo išbandyti dekoravimo subtilybes, parodė kaip pasigaminti įvairias figūrėles iš cukraus masės. Daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukė padavėjo ir barmeno programoje besimokančių mokinių ruošiami kokteiliai iš vaisių sulčių ir sirupų. Kokteiliai su sausu ledu atrodė labai efektingai, „rūkas“ stiklinėje nustebino lankytojus.

Į klausimus apie mokymosi programas mūsų mokymo centre, stojimo principus, socialines garantijas, programos Erasmus+ galimybes atsakinėjo mūsų darbuotojos Laura, Agnė ir Elinga.  Daugiausiai klausimų buvo pateikta apie  kelionių agento specialybę.

 

studijos2019