Mokinių bendrovė – tai mokyklinis verslo laboratorinis darbas, kurio metu mokiniai praktiškai dalyvauja savo įkurtos įmonės veikloje, pasiūlydami rinkai savo prekę ar paslaugą. Savo mokomosios bendrovės produktą reikia sugebėti sėkmingai parduoti už realius pinigus.

Lapkričio 13 dieną mokinių verslumo ugdymo būrelio MMB „S@C“ komanda: Kornelija Čepkauskaitė K17 gr., Gabrielė Naujalytė K17 gr., Kamilė Vaitkevičiūtė K17 gr. ir Vaiva Ignatavičiūtė K17 gr dalyvavo LJA ir KPKC organizuotame renginyje mugėje-konkurse „Startuolių mugė“, skirtame Tarptautinei verslumo savaitei.

Renginyje dalyvavo 42 komandos iš Kauno mokyklų ir gimnazijų. Jos pristatė savo verslo idėjas, produktus, veiklos rezultatus ir 12 komisijos narių iš verslo pasaulio buvo vertinamos įvairiais kriterijais bei apdovanojamos keliose nominacijose.

Renginio metu vyko paskaitos mokytojams ir moksleiviams. Doc. dr. Vytautas Liesionis paskaitė įdomią paskaitą „Kaip parduoti ledus eskimams“ apie rinkodaros esmę ir strategijas.

Mūsų centro komanda puikiai pristatė savo gaminius ir komisiją nustebino aktyviu ir vaizdžiu pasakojimu apie savo produkto gamybą bei pardavimus.

Merginų komanda gavo padėką „už gerą pasiruošimą ir dalyvavimą Startuolių mugėje- konkurse“.

Akimikos iš renginio…
Startuoliai

Mokytoja Jolita Rickevičienė