Sporto šventė – tai tradicinis mokymo centro renginys, kuriame aktyviai dalyvauja ne tik pirmakursiai, bet ir kitų grupių mokiniai bei mokytojai.  Nors rytas buvo ir žvarbokas, tačiau dangus mus dosniai apdovanojo saule, o tai – šypsenos ir geros nuotaikos garantas.

Sporto šventėje neapsieita be įprastinių užduočių, tokių kaip  futbolas, bėgimas, rankos lenkimas, kibirų kėlimas, smiginis, šaškių rungtys bei virvės traukimas. Mokiniai noriai savo jėgas išbandė šiose sportinėse rungtyse, tačiau lygiai taip pat dalyvavo ir Solidarumo bėgime.

Solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“  Lietuvoje organizuojamas jau 5 –ąjį kartą. Šis bėgimas vyksta daugelyje Lietuvos mokyklų, kurio tikslas yra ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą ir suteikti pagalbą Ukrainos vaikams.  Mūsų mokiniai susivienijo gražaus tikslo labui ir prabėgo kelis naujo stadiono ratus…

Taip pat sporto šventėje netrūko ir linksmų užduočių pirmakursiams, – mat jie juk „fuksai“ ir juos reikia tinkamai įsileisti į mokymo centro bendruomenę. Pažymėti  mėlynomis darbo kepuraitėmis turėjo ne tik sušokti miklių rankų šokį, bet ir pasižadėti ties kiekvienu pirmakursių priesaikos punktu.

Ši graži, įvairiaspalvė šventė kaip ir įprasta buvo baigta rungčių nugalėtojų skelbimu bei apdovanojimu, o visi dalyviai vaišinami puikia grikių koše ir arbata.

p.s. Gražiausias šventės akimirkas užfiksavo mokytojas V. Petersons.

Metodininkė J. Bernotaitė

Sporto šventė 2019-09-23