2018 spalio 3 diena turėjo būti giedra ir šilta. Mokymo centro administracija jau nuo rugsėjo mėnesio nuolat sekė orų prognozę ir rinko pačią geriausią dieną sporto šventei. Tačiau taip neįvyko. Jau nuo pat ryto lietaus debesys nešė virš miesto lietų ir dosniai juo palaistydavo tai vieną, tai kitą mikrorajoną.  Tačiau mūsų pirmakursiai neišsigando. Nemažas būrys susirinko Panemunės šile, džiaugėsi, kad lietus nebelyja, Nemune plaukioja būrys gulbių, gražu, nėra stipraus vėjo, Tačiau tai tęsėsi neilgai. Vos tik kūno kultūros mokytojas K.Makarovas paskelbė pirmą rungtį, mokiniai nubėgo krosiuką, lietus užsuko palaistyti  Panemunės šilo pušis ir pievas. Lietus tai rimo, tai stiprėjo. Vaikinai parungtyniavo mėtydami kelmą, mokytojai ir mokiniai parungtyniavo liežuvių lankstumo varžybose ir patys atkakliausiai sulaukė karštos ir skanios košės, kurią išvirė Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriaus virėjai.

Šios šventės išskirtinumas – artimas bendravimas. Lietus nesugadino nuotaikos, mokytojus ir mokinius suglaudė į artimesnius ratelius, palapinė ir autobusiukas sutalpino visus kantriausius. Nors neteko stipriai rungtyniauti, bet mokiniai porą valandų pabuvo gryname ore, artimai pabendravo, nes telefonus dažnam teko slėpti nuo drėgmės.

Ačiū šventės organizatoriams, skanios košės virėjams, fotografui ir visiems mokiniams, kurie pasistengė atvykti į renginį ir buvo geros nuotaikos.

Visiems linkime geros sveikatos ir raginame kuo dažniau ir ilgiau būti gryname ore.


sporto 2018-10-03