Šio mėnesio tema skirta apmąstyti tai, kas suteikia mūsų gyvenimui prasmę. Būti kažko didesnio už save dalimi ir susitelkimas į dalykus, kuriuos vertiname, yra mūsų gerovės raktas. Taigi skirkime laiko apmąstyti tai, kas mums rūpi šį mėnesį, ir laikykis šių dalykų savo galvoje, kai mūsų visuomenė vėl ima atsiverti.

Nuoroda į svetainę https://www.actionforhappiness.org/media/1009422/may_2021_lithuanian.jpg

Aktyvus balandis

Aktyvumas yra puikus būdas pagerinti mūsų psichinę gerovę. Taigi šį mėnesį raginame visus judėti ir kuo daugiau pabūti lauke. Nepriklausomai nuo jūsų aplinkybių ar fizinių apribojimų, galite rasti savo būdų būti šiek tiek aktyvesniems. Mums nereikia bėgti maratonų – yra paprastų dalykų, kuriuos galime padaryti visi, kad prižiūrėtume savo kūną, pavyzdžiui, atjungti nuo technologijų, vėl susisiekti su gamta ir daugiau miegoti!

Lai mums padeda balandžio kalendorius iš https://www.actionforhappiness.org/

Atidus kovas

Kalendorių atidžiau peržvelkite paspaudę šią nuorodą https://www.actionforhappiness.org/media/986240/march_2021_lithuanian.jpg

Skirkime laiko pauzei, kvėpavimui ir išnaudokime tai, kas yra aplink mus. Šį mėnesį raginame atidžiau pažvelgti į save. Išmokę būti dėmesingesni ir sąmoningesni, galime padaryti stebuklus savo gerovei visose gyvenimo srityse – pavyzdžiui, kaip mes valgome, ką pastebime ar kokie yra mūsų santykiai. Tai padeda mums jausti dabartį ir nustoti domėtis praeitimi ar nerimauti dėl ateities. Tai taip pat gali padėti mums pajusti dėkingumą, o tai, kaip įrodyta, gali padėti padidinti jūsų laimės lygį!

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 žmonių bendruomenės naudodamiesi „Action for Happiness“ programa, kad gautumėte kasdienių rekomendacijų ir įkvėpimo.

Draugiškas vasaris

Kaip susitiprinti draugystės ryšius 2021-ųjų vasario mėnesį ir stiprinti savo laimės jausmą.

Žmogui, kaip socialinei būtybei, ypač reikalingas bendravimas ir nuolatiniai ryšiai su kitais žmonėmis.

Nustatyta, jog žmonės, turintys tvirtus ir plačius socialinius santykius, yra laimingesni, sveikesni ir gyvena ilgiau. Artimi santykiai su šeima ir draugais suteikia meilės, prasmės, palaiko ir padidina mūsų savivertės jausmą.

Mūsų ryšiai su kitais žmonėmis yra tarpusavio- mūsų ir tų žmonių – laimės esmė. Nėra tiek svarbu, ar šie ryšiai siejasi su mūsų partneriais, šeimomis, draugais, darbo kolegomis, kaimynais ar žmonėmis mūsų platesnėse bendruomenėse, visi šie žmonės ženkliai prisideda prie mūsų laimės. Chrisas Petersonas, vienas iš pozityviosios psichologijos pradininkų, teigia: „Mums kiti žmonės yra būtini“.

(Informacija parengta pagal Žmogaus psichologijos instituto svetainę).