Vasario 26 dieną dvyliktokai ir vienoliktokai, pedagogų padedami, suorganizavo Šimtadienio renginį. Dainavo, šoko, vaidino, sveikino ir, svarbiausia, visi džiaugėsi gyvenimu. Artėja egzaminai. Tai šiek tiek neramina, bet tuo pačiu įdomu – kas laukia už šios ribos.

Maisto technologijų skyriuje teatralizuotos programos „Laivas“ įgula pasitiko dvyliktokus su šventės simboliais- emblemomis, po to iškraustė iš laivo „krovinį“ ir paruošė laivą išvykai į Egzaminų salą, iki kurios simboliškai liko plaukti 100 jūrmylių. Laivo įgulos vadovybė pravedė trumpą seminarą apie jūrmylę ir kartu su įgulos nariais surengė dvyliktokams praktinį patikrinimą.
MTP skyriuje vykusios šventės nuotraukos:

Jiems reikėjo prisistatyti, atlikti užduotis: „išvalyti denį“, atsakyti į klausimus, „išgelbėti auklėtoją“, jei laivas skęstų. Auklėtojos turėjo atpažinti mokinius užrištomis akimis, jei kiltų pavojus, sumaištis. Dvyliktokai ir jų auklėtojos puikiai atliko užduotis. Kelionės užsakovės – gimnazijos skyriaus vedėjos Birutės Sveikatienės, auklėtojų Jolitos Rickevičienės ir Lilijos Uknevičienės patarimų ir linkėjimų išlydimi, dvyliktokai buvo pakviesti į laivą. Po priesaikos laivo įgulai, apsirūpinę mineraliniu vandeniu skysčių pusiausvyrai palaikyti, su daina „Meilės laivas“ dvyliktokai išvyko į Egzaminų salą.

Geros Jums kelionės, dvyliktokai!

Irena Vainienė

Metodininkė
Akimirkos iš renginio Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje vykusio renginio:

Kinofilmai (Šimtadieninis KMPPMC koveriukas)

Posted by Voldemars Petersons Kupido on 2016 m. vasario 27 d.

Viena iš KMPPMC Šimtadieninio renginio užduočių abiturientams. Labiausiai pavykęs pasirodymas 🙂

Posted by Voldemars Petersons Kupido on 2016 m. vasario 27 d.