Kovo 26-27 dienomis Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras kartu su Vilniaus kolegijos SimuLith centru organizavo seminarą „Sisteminiai internetinio marketingo mokymai: gyvybė internete-ar tai įmanoma?”.

Seminaras vyko Poškos g. 23, Viešbučių ir restoranų sektoriniame mokymo centre. Seminare dalyvavo verslo praktinio mokymo firmų vadovai iš visos Lietuvos. Pirmąją dieną seminarą vedė VDU dėstytojas, lektorius Justinas Kisieliauskas – jis ne tik supažindino su internetiniu marketingu ir pagrindiniais jo įrankiais, bet ir pravedė praktinę paskaitą apie internetinio puslapio kūrimą (www.weebly.com). Antrąją dieną praktinę paskaitą seminaro dalyviams vedė mūsų mokymo centro profesionalė Daiva Čekavičienė – ji dalyvius supažindino su elektroninio pašto įrankiais – dalyviai kūrė anketų formas, analizavo gautus duomenis, mokinosi rinkti duomenis apie klientus, kūrė naujienlaiškius.

Seminaro dalyviai džiaugėsi įgyję naudingų ir kasdieninėje darbinėje veikloje sėkmingai pritaikomų praktinių įgūdžių. Mūsų mokymo centras sulaukė daug pagyrų – dalyviai stebėjosi ne tik modernia įranga ir šiuolaikiškai įrengtomis patalpomis, bet ir profesionaliais darbuotojais, darbščiais ir besišypsančiais mokiniais.

Dėkojame praktinio mokymo vadovei Birutei Poderskienei už visakeriopą pagalbą organizuojant renginį.

VPMF “Maisto namai” vadovė Dovilė Dilienė