Atvira edukacinė veikla Kauno Nemuno mokykloje-daugiafunkciame centre

2017 m. vasario 8 dieną Kauno Nemuno mokyklos-daugiafunkcio centro darželio grupėje „Kodėlčiukai“ vyko atvira edukacinė veikla „Iš ko gaminamas sviestas“, kurios metu 4-5 metų vaikučiai mokėsi gaminti sumuštinukus, lankstyti servetėles ir serviruoti stalus. Veikloje dalyvauti buvo pakviesti „Kodėlčiukų“ grupės vaikučių tėveliai. Ši garbė teko ir man. Mano užduotis buvo pamokyti vaikučius lankstyti servetėlės ir serviruoti stalą. Su kokteilių gamybos paslaptimis vaikučius supažindino PB15 grupės mokiniai Sandra Kavaliauskaitė ir Marius Pupius. Vaikams labai patiko pamokėlė, jie džiaugėsi naujais potyriais, skanavo savo pačių pagamintus sumuštinukus ir mūsų padavėjų barmenų suplaktus kokteilius. Renginį stebėjo atvykę svečiai iš kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Po pamokėlės renginio svečiams vyko praktinis užsiėmimas, kurio metu mokėsi gaminti kokteilius. Užsiėmimas labai patiko, tad buvome paprašyti atvykti kitą dieną ir pamokyti kokteilių gamybos subtilybių ikimokyklinio ugdymo ir daugiafunkcių centrų direktorius ir jų pavaduotojus. Svečiai buvo maloniai nustebinti ir noriai patys gamino kokteilius. Sulaukėme ne tik pagyrų, bet ir pasiūlymų toliau bendradarbiauti.

Nemuno mokykloje

Nuoširdžiai dėkoju savo auklėtiniams Sandrai ir Mariui už pagalbą renginio metu, mokymo įstaigos ir savo profesijos reprezentavimą.

 

Profesijos mokytoja Kristina Česlevičienė