2017 metų balandžio 3-5 dienomis Vilniuje, „Valakupių reabilitacijos centre“ vyko antrasis ERASMUS+ programos partnerysčių projekto „The VET learning community – TVLC“ susitikimas. Susitikime dalyvavo projekto komanda – Projektų vadovė Joana Aleknavičiūtė, Psichologė Raselia Gatelienė ir Projesijos mokytoja Lina Butkutė.

Projekto tikslas – visapusiškas profesinio mokymo paslaugų tiekėjų kokybės kultūros gerinimas organizacijos viduje bei tvarios partnerystės su Europos profesinio mokymo organizacijomis kūrimas, keičiantis patirtimi ir iš jos besimokant.

Pirmojo susitikimo metu buvo atlikta kiekvienos organizacijos kokybės lygmens analizė, kuri padėjo nustatyti organizacijų problemas, prioritetus mokymuisi ir tobulėjimui.

Šį kartą kiekviena organizacija pradėjo kurti strategijas kaip būtų galima tobulinti kokybės kultūrą ir bendrą švietimo paslaugų kokybę savo organizacijose. Šį procesą tęs kito susitikimo metu. Projekte dalyvaujantys švietimo kokybės ekspertai bei mentoriai koordinuos institucijas strategijų kūrimo ir įgyvendinimo laikotarpiu bei teiks konsultacijas su kokybės gerinimo iniciatyvomis. Būtina pabrėžti, kad esminė projekto idėja yra diskusija bei patirties perėmimas iš skirtingų šalių švietimo paslaugų tiekėjų apie kylančias problemas ir jų sprendimo galimybes, nes taip gimsta naujos įžvalgos ir organizacijos valdymo kokybės problemų sprendimo idėjos.
Projekto susitikimas Vilniuje