Mes, profesijos mokytojos Vita Brūzgienė ir Alina Nevinskienė 2017 m. spalio 30  – lapkričio 3 dienomis buvome išvykusios dėstymo vizitui į Latviją, „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums“ profesinio mokymo instituciją pagal KMPPMC koordinuojamą Erasmus+ programos mobilumo projektą „Patirtis Europoje”.

Skirtingų grupių I ir II kurso virėjo specialybės mokiniams vyko dekoratyvinio drožinėjimo praktiniai mokymai.  Mokytoja Vita Brūzgienė pristatė drožinėjimo technikas, drožinių pritaikymą patiekalų ir stalų puošyboje, dalinosi įspūdžiais su mokiniais ir mokytojais iš pasaulinės virėjų olimpiados „IKA/Olympiade der Koche“ Erfurte. Mokytoja Alina Nevinskienė  vedė darbų saugos praktinius mokymus, supažindino su rizikos faktoriais ir jų poveikiu darbuotojų sveikatai bei darbo efektyvumui, taip pat suteikė žinių apie asmeninių apsaugos priemonių, skirtų naudoti atliekant įvairius darbus, būtinumą.

Po praktinių užsiėmimų dalyvavome edukacinėje rankų darbo triufelių gaminimo programoje, aplankėme konditerijos cechą, kuriame vykdoma plataus asortimento produkcijos, tiekiamos plačiam prekybos tinklui  gamyba.

Profesijos mokytojos Vita Brūzgienė, Alina Nevinskienė

Ryga Vita Alina