Bendradarbiaudami su Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos katedra, prisijungėme prie projekto: „Inovatyvūs tarpdisciplininio karjeros konsultavimo diegimo metodai (IMATEII)“. Projekto tikslai yra glaudžiai susiję su bendrojo ugdymo mokinių mokymosi ir įsidarbinamumo skatinimu, nes projekte siekiama sukurti inovatyvius profesinio orientavimo būdus, kurie didintų jaunimo motyvaciją siekti darbo rinkai reikalingo išsilavinimo ir atkreiptų dėmesį į tas bendrojo lavinimo disciplinas, kurios padeda to siekti.

Mokymo centre rugsėjo 24 d. lankėsi Kauno regiono bendrojo ugdymo mokyklų karjeros specialistai, kurie susipažino su Maisto pramonės darbuotojo specialybe, siekdami įgyti daugiau žinių apie šią specialybę, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Konditerijos laboratorijoje, profesijos mokytoja Salomėja Česlevičienė pravedė duonos kepimo pradžiamokslį, mūsų svečiai sužinojo, kaip reikia paruošti tešlą duonos kepimui, vėliau patys gamino ir kepė ruginę, kvietinę duoną.

Profesijos mokytoja Edita Guobienė karjeros specialistus supažindino su mėsos laboratorija ir buvo paruošusi praktinį užsiėmimą, kurio metu buvo gaminamos dešrelės.

Įgyvendinant projekto veiklas, rugsėjo 28 d., Viešbučių ir restoranų sektoriniame praktinio mokymo centre vyks diskusija dviem temomis: „Regiono perspektyvos“ ir „Paklausios profesijos“, kurioje dalyvaus centro karjeros specialistė, VDU Edukologijos katedros dėstytojai, Kauno regiono bendrojo ugdymo mokyklų karjeros specialistai, Darbo biržos atstovai ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojai.

Karjeros specialistė Elinga
IMATEII