„PROFESINĖ ANGLŲ KALBA MAISTININKAMS“

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro parengta neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Profesinė anglų kalba maistininkams“ gavo LR ŠMM neformaliojo suaugusių švietimo programų 2015 metams finansavimą.

Programos tikslas – ugdyti maisto gamybos ir aptarnavimo profesijos mokytojų komunikacinę kompetenciją užsienio (anglų) kalba.

Tikslinė dalyvių grupė – maisto gamybos ir aptarnavimo srities profesijos mokytojai iš Kauno regiono profesinio mokymo institucijų.

Programos laikotarpis – trys mėnesiai (rugsėjis, spalis, lapkritis).

Programos trukmė – 120 ak. val.

Maisto gamybos ir aptarnavimo profesijos mokytojams skirta profesinės užsienio kalbos (anglų) programa yra orientuota į profesinės srities tematiką ir praktinių kalbos įgūdžių formavimą bei informacijos perdavimą. Šios programos įgyvendinimas padidins formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo plėtrą, prisidės prie patrauklumo didinimo ir kokybės gerinimo. Tai programa, kurios metu mokytojai tobulins profesinius užsienio kalbos ir komunikacijos gebėjimus, būtinus šiuolaikinei darbo rinkai.

Anglų kalbos mokymuose dalyvauja 27 profesijos mokytojai iš: Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Jonavos politechnikos mokyklos, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos ir Vilkijos žemės ūkio mokyklos.

anglu klase

anglu k uzsiemimai