Vasario 27 d. mūsų mokymo centre vyko profesinio orientavimo veiklos – pas mus atvyko mokiniai iš Kauno A. Puškino gimnazijos.

Mokiniams buvo organizuota integruota technologijų, matematikos ir pilietiškumo pamoka. Savo mokykloje matematikos pamokose metu jie apskaičiavo žaliavų kiekį, reikalingą pagaminti trapios tešlos gaminius „Lietuviški riestainiai“, jų kainą.

Pilietiškumo pamokos metu mokiniai šiek tiek susipažino su lietuviškais tradiciniais skanėstais, šią temą pratęsė profesijos mokytoja J. Narbutienė, pristatydama gaminį „Lietuviški riestainiai“

Svečių vizitas prasidėjo nuo supažindinimo su KMPPMC istorija. Po to moksleiviams buvo pravestas saugaus darbo instruktažas. Profesijos mokytoja J. Narbutienė paruošė mokinius darbui – davė vienkartines kepuraites ir prijuostes. Pasiruošę moksleiviai ėjo dirbti į konditerijos laboratoriją.

Laboratorijoje moksleiviai bei jų auklėtoja su profesijos mokytoja formavo riestainius. Kol gaminiai kepė, mokytoja V. Markevičienė aprodė mokymo Centrą, papasakojo apie jo istoriją, palydėjo į mėsos laboratoriją, šakočių kepimo klasę.

Moksleiviai gyvai domėjosi darbo organizavimu, profesijomis.

Iškeptus riestainius mokiniai degustavo.

Svečiai buvo sužavėti mūsų mokymo centru, ekskursija bei pamoka.

Profesijos mokytoja Janina Narbutienė, anglų kalbos mokytoja Viktorija Markevičienė

Riestainiai