Sausio 17 d. dalyvavome pirmojoje „Profesinio mokymo mugėje 2018“, kuri vyko kartu su 17-ąja „Aukštųjų mokyklų muge“. Vienas iš pagrindinių „Profesinio mokymo mugės 2018“ tikslų yra didinti profesinio mokymo prestižą, skatinti mokinius rinktis Lietuvos darbo rinkoje paklausias profesijas bei informuoti apie galimybes ir laukiančias perspektyvas baigus profesinę mokyklą.

Apsilankę mūsų mokymo centro stende, pirmąją dienos dalį, mokiniai galėjo susipažinti su elektroninės prekybos agento specialybe, buvome paruošę elektroninę parduotuvę, kurioje visi norintys galėjo išsirinkti patinkantį keksiuko dizainą ir apskaitininko-kasininko specialybės mokiniai išdavė specialų čekį, kuris padėjo konditerio programos mokinėms sužinoti, kaip bus dekoruojamas keksiukas ir atsižvelgiant į tai, padėjo jį puošti. Daug dėmesio sulaukė ir Centro profesijos mokytojos paruošta keksiukų piramidė, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, kadangi keksiukų dizainas buvo kuriamas atsižvelgiant į mūsų vėliavos spalvas.

Antrąją dienos dalį mugėje dalyvavo Viešbučių ir viešojo maitinimo skyrius.  Padavėjo ir barmeno programos mokiniai buvo paruošę kokteilių gamybos šou, virėjo programos mokiniai gamino vieno kąsnio užkandžius bei vaisių šerbetą. Didelio susidomėjimo sulaukė kokteilių gamyba, visi įdėmiai stebėjo mokinio pasirodymą ir žinoma, galėjo paragauti jau pagamintus kokteilius. Visi besidomintys šiomis specialybėmis galėjo pabendrauti su mokiniais bei profesijos mokytojomis, todėl tikimės, kad parodos dalyvių susidomėjimas specialybėmis niekur nedings ir visų sulauksime rugsėjo mėnesį mokymo centre.

Parodą lankė ir mūsų centro mokiniai. Nuotraukose matomi ir K16 grupės mokiniai su auklėtoja Janina Narbutiene.

Džiaugiamės, kad galėjome sudalyvauti pirmojoje profesinio mokymo mugėje ir norime padėkoti visiems, kurie domėjosi mūsų mokymo centru, tikimės, kad palengvinome bent jau dalies mugės dalyvių profesinį apsisprendimą.

 
Profesinių mokyklų mugė