Utenos regioniniame profesinio mokymo centre (Utenos RPM) vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias maisto pramonės darbuotojas 2017“. Dalyvauti konkurse buvo pakviesti mokiniai iš Danijos Zylando verslo kolegijos, Kijevo regiono maisto technologijų ir restoranų serviso profesinės mokyklos, Minsko valstybinės profesinės technikos kolegijos, Rezeknės technikumo, Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro ir Utenos RPM centro. (Apie tai jau buvo skelbta ir mūsų svetainėje)

Konkurso tikslai – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, profesinę motyvaciją, tarptautiškumą, gebėjimą bendrauti užsienio kalba, kūrybinį mąstymą ir iniciatyvumą, plėsti partnerystę tarp maisto pramonės įmonių ir profesinio mokymo įstaigų (Lietuvoje ir užsienyje), skatinti profesijos mokytojų kūrybinį iniciatyvumą. Iškilmingas konkurso atidarymas vyko trimis kalbomis – lietuviškai, angliškai ir rusiškai.

Sveikinimo žodį taręs mokymo centro direktorius Zenonas Alekna pasidžiaugė, kad mokymo centras, turintis tarptautinių konkursų organizavimo patirtį, vėl sulaukė svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio profesinių mokyklų bei kolegijų.

Jaunųjų mėsininkų profesionalumą vertino kompetentinga vertinimo komisija: Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius Egidijus Mackevičius; UAB „Utenos mėsa“ naujų produktų kūrimo ir vystymo vyriausioji technologė Vida Ežerskienė ir UAB „Daivida“ technologė Dovilė Strazdienė. Vertinimo komisijos nuomone, visi dalyviai konkursui buvo ypač gerai pasiruošę, todėl išrinkti pačius geriausius buvo ne taip lengva.

Tarp Lietuvos profesinių mokyklų 1-ąją vietą iškovojo Utenos RPM centro mokinys Vidmantas Tuzas (profesijos mokytoja metodininkė Viktorija Baltuškienė), 2-ąją vietą pelnė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinys Irmantas Petras Karpavičius (profesijos mokytojos Edita Guobienė ir Žydronė Žarskienė), 3-oji vieta atiteko Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokinei Laurai Janušonienei (profesijos mokytoja Žydra Lomakienė).

Konkurso dalyvius iš užsienio vertinimo komisija įvertino taip: 1- oji vieta – Zylando verslo kolegijos studentei Julijai Elizabetai Gudmundsen (profesijos mokytojas Kenneth Lund Hansen), 2-oji – Rezeknes technikumo studentui Imantui Šnepstsui (profesijos mokytoja Antonija Tutina), 3-oji – Minsko valstybinės profesinės technikos kolegijos studentui Dmitrijui Sopko Aleksandrovičiui (profesijos mokytojas Anatolijus Kirpliuk Borisovičius).

Už nepriekaištingą pasirengimą konkursui mokymo centro direktorius dėkoja direktoriaus pavaduotojai ugdymui Loretai Baltuškienei, profesinio mokymo skyriaus vedėjai Ligitai Navikienei, profesijos mokytojoms Viktorijai Baltuškienei, Ramunei Ražanskienei, Dianai Pelakauskienei ir kt., mokiniams, aptarnaujančiam personalui, visiems, padėjusiems organizuoti konkursą ir kurti šventinę nuotaiką.

Nuoroda: http://paneveziorumai.lt/utenos-regioniniame-profesinio-mokymo-centre-tarptautinis-profesinio-meistriskumo-konkursas/

Utenos regioninis profesinio mokymo centro, Paslaugų ir statybos skyriaus vedėja Ligita Navikienė mums parašė

Laba diena,

Dar kartą didelis ačiū už dalyvavimą profesinio meistriškumo konkurse. Siunčiu nuorodas, kur rasite nuotraukas ir galėsite dar kartą pasidžiaugti konkurso akimirkomis.

https://www.facebook.com/pg/Utenos-regioninis-profesinio-mokymo-centras-263167580384610/photos/?tab=album&album_id=1485391021495587