Pagal projektą „Praktinis mokymas Europoje“ 2015-11-09/2016-12-12 Danijoje , Danish Meat Trade College, ZBC mokymo institucijoje praktikavosi 5 Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro konditerio specialybės mokiniai.

Keliaudama į Daniją turėjau 2 tikslus: pagilinti konditerijos žinias ir geriau išmokti anglų kalbą. Per tas penkias savaites įgijau daug praktikos konditerijoje ir gerokai pramokau anglų kalbos. Į Daniją skridome lėktuvu, tai buvo pirmas kartas, jausmas nepakartojamas. Pamačiau kitą šalį, susipažinau su danų tradiciniu maistu, su šalies tradicijomis, papročiais, 2 kartus aplankiau sostinę. Praktikos vietos buvo tikrai labai geros, viskas labai patogiai įrengta, moderni įranga. Jei tektų vėl kur vykti – nedvejodama sutikčiau.

Jolita Vitkevičiūtė, K14

Kelionė į Daniją man padarė įspūdį ir buvo labai naudinga tiek profesine, tiek pažintine prasme. Mokykloje buvome šiltai priimti ir globojami. Per paskaitas ir praktikas sužinojome ir išbandėme daug naujo, ko Lietuvoje dar nesimokėme. Danijoje ne tik dirbome ir mokėmės, bet ir turiningai leidome laisvalaikį. Sostinėje Kopenhagoje aplankėme daug žymių vietų, patyrėme malonių įspūdžių, praplėtėme anglų kalbos žinias ir savo akiratį. Dėkoju mokyklai už šią kelionę ir suteiktą galimybę pamatyti ir patirti kažką naujo ir kitokio.

Mindaugas Belkevičius, K14

Tai buvo mano pirmoji kelionė į Daniją su Erasmus+ programa. Labai patiko mokykla, kurioje mokėmės, nes ji buvo labai didelė ir moderni. Mokantis Danijoje teko paragauti jų tradicinių gaminių, kuriuos išmokome gaminti patys. Tai buvo įdomi bei naudinga patirtis. Studentai ir mokytojai buvo labai draugiški ir paslaugūs. Apgyvendinimas ir maitinimas verti dešimt balų, nes studentams dėl nieko netekdavo rūpintis, viskas buvo apgalvota iš anksto. Būdamas Danijoje patobulinau savo profesinius sugebėjimus bei anglų kalbos žinias, visa tai labai padės mano karjeroje.

Deividas Kvederys, K15N2