Š. m. kovo 4 – balandžio 6 d. du Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniai dalyvavo mobilumo projekte „Patirtis Europoje“ Švedijoje.

Atvykę mokiniai keletą dienų praktiką atliko mokykloje, likusias savaites Švedijos įmonėje „Liba Brad“. Įmonėje mokiniai buvo mokomi gaminti įvairius švediškus pyragėlius ir tortus. Mokytojai dalinosi savo patirtimi, įvairiausiomis švediškos konditerijos subtilybėmis.

„Darbe labai patiko, jauki ir maloni atmosfera, net nejaučiau kaip greitai praskriedavo darbo laikas“ (E. Salminas).

Po darbo mokiniai laisvalaikį leisdavo mieste, grožėdamiesi gamtos vaizdais. Savaitgaliais mokiniams buvo organizuojamos išvykos į muziejus, lankytinas Švedijos vietas. Taip pat vykdavo į kavines papietauti, kur mokiniai turėjo galimybę paragauti tikrus švediškos virtuvės patiekalus. Trečios savaitės pabaigoje mokiniams buvo suorganizuota išvyka į automobilių „Volvo“ muziejų. Jame buvo pristatyta „Volvo“ istorija nuo įmonės atsiradimo iki šių dienų.

Ketvirtąjį savaitgalį mokiniai aplankė Švedijos zoologijos sodą.

Praktikoje mokiniai susipažino su mokiniais iš Latvijos, kurie taip pat atlikinėjo ten praktiką. Laisvalaikiu drauge važinėjosi elektriniais paspirtukais, lankė muziejus.

„Paskutinę savaitę jau liūdnai galvojome apie grįžimą į Lietuvą. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę išvykti į Švediją.“ (L. Matulis).

Patirtis Švedijoje