Lapkričio 29 – gruodžio 5 dienomis Goteborge (Švedija) vyksiančiame Europos profesinio meistriškumo „Euroskills“ konkurse dalyvaus šeši Lietuvos profesinių mokyklų atstovai, kurie išbandys savo jėgas kirpėjų, floristų, automechanikų, mechatronikų ir virėjų rungtyse. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą virėjų rungtyje atstovaus Erikas Janerikas. Erikas yra sidabro medalio laimėtojas 2015 m. vykusiame būsimųjų virėjų konkurse Italijoje (konkursą organizavo Europos viešbučių ir viešojo maitinimo mokyklų asociacija), 2016m. Rygoje pirmą kartą vykusiame tarptautiniame Baltijos šalių virėjų čempionate „Baltijos kulinarinis paveldas“ Erikas išrinktas geriausiu jaunuoju Baltijos šalių virėju.

Kartu su Eriku į „Euroskills“ konkursą vyksta ir mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė Sonata Tutlienė. Sonata papildys teisėjų komandos, vertinančios virėjų darbą, gretas.

Rugsėjo 19d. LR Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko Lietuvos profesinių mokyklų atstovų, dalyvausiančių Europos profesinio meistriškumo „EuroSkills“ konkurse, susitikimas su Švietimo ir mokslo viceministru Rolandu Zuoza ir „WorldSkills International“ viceprezidentu Jos de Goey. Daugiau skaitykite: http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/viceministras-r-zuoza-susitiko-su-europos-profesinio-meistriskumo-konkurso-organizatoriais-ir-dalyviais