Šiais metais mūsų mokymo centre buvo paminėta padėkos diena

Padėkos diena – tai šventė, kuri tradiciškai buvo skirta paminėti derliaus nuėmimo pabaigą. JAV ir Kanadoje paskutinį lapkričio mėnesio ketvirtadienį šeima susiburia prie bendro stalo ir valgo vakarienę. Šios šventės akcentas – pabūti su artimais žmonėmis ir taip pareikšti padėką vienas kitam, kad esame kartu.

Susirinkę mokymo centro mokiniai bendrabutyje paminėjo šią dieną žaismingai. Pirmiausiai, susibūrėme visi kartu – prisistatėm, pasirinkom komandą ir įsitraukėme į žaismingą viktoriną. Viktorina nebuvo nei lengva nei sunki, reikėjo kai ką prisiminti, kai kuriose užduotyse parodyti savo kūrybingumą ir originalumą. Ar galėtume atsakyti – kiek per Padėkos dieną JAV yra suvalgoma kalakutų? Tikrai nemažai – net 45 milijonai. Kodėl svarbu būti dėkingam? Nes tik dėkingas žmogus jaučiasi laimingesnis ir daro aplinkinius laimingesniais. Visi mes esame už ką nors dėkingi gyvenime. Dėkingi, kad esame kartu, kad kuriame ir dirbame drauge. Dėkingi už tai, ką jau pasiekėme ir ką turime… Mūsų mokyklos mokiniai renginio metu išreiškė už ką yra dėkingi ir suvokė, kad „Mes niekada negausime to, ko norime, kol nebūsime dėkingi už tai, ką turime.“

Visgi pačius greičiausius, originaliausius ir šmaikščiausius apdovanojom Vystymo skyriaus skirtais prizais – marškinėliais, atšvaitais ir žymekliais. Sveikiname Druskiukų komandą surinkus daugiausiai taškų ir laimėjus pagrindinius prizus. Mokiniai dėkoja Erasmus+ projektams už galimybę tobulėti, įgyti daugiau žinių ir patirti naujų įspūdžių.

Renginį organizavo psichologė Kristina Navickienė, specialioji pedagogė Lauryna Kalinauskienė ir bendrabučio auklėtojos

Padekos_diena