Šių metų vasario 4-6 dienomis Vilniuje Litexpo parodų rūmuose vyko renginys „Studijos 2016“. Jame dalyvavo ir mūsų mokymo centras. Specialybės buvo pristatomos tiesiogiai, svečiai galėjo ne tik stebėti, bet ir ragauti mūsų mokinių gaminius.

Pirmąją parodos dieną PB15N grupės mokiniai Inesa Pileckaitė, Tadas Kalkauskas ir Vitalijus Čiurovas atstovavo mūsų mokymo centrą. Mokiniai pirmakursiai, tačiau nepabūgo naujų iššūkių ir drąsiai bei kokybiškai aptarnavo garbingus svečius, gamino kokteilius bei kavas. Inesa Pileckaitė mūsų mokymo centre mokosi pameistrystės mokymo forma. Jos darbo įgūdžiai įgauti darbo vietoje padėjo geriau organizuoti darbą mūsų mokymo centro stendo įrengtoje kavinukėje.

Antrąją parodos dieną mūsų specialybę pristatė jauniausieji PB15 grupės mokiniai Sandra Kavaliauskaitė ir Marius Pupius bei suaugusiųjų mokymo skyriaus mokinė Greta Batavičiūtė. Vienuoliktokams buvo patikėta labai svarbi užduotis – pristatyti savo specialybę. Jie atliko padavėjų ir barmenų Nacionalinio konkurso-šou „Studijos 2016“ užduotis: serviravo teminį stalą „Žiema“, gamino kokteilius ir aptarnavo komisijos narius. Viena sunkiausių užduočių – tai dirbti komandoje. Kol jauniausieji padavėjai barmenai pristatė savo specialybę, Greta Batavičiūtė puikiai sugebėjo organizuoti darbą kavinukėje ir aptarnauti garbingus svečius.

Trečiąją dieną padavėjo barmeno specialybę pristatė mūsų mokymo centro senbuviai PB 13 grupės mokiniai Ieva Mikalauskaitė ir Ignas Poderis bei PB14N grupės absolventas Giedrius Rusevičius. Jie taip pat gamino kokteilius, aptarnavo svečius.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už puikų ir atsakingą specialybės pristatymą, savarankišką darbą.

Mokytojos Angelina ir Kristina