PB13N1 ir PB13N2 grupės mokiniai pradėjo mokomojo restorano veiklą.

Mokomasis restoranas svečiams duris atvėrė 2014 metų balandžio mėnesį. Svečiai galėjo mėgautis ne tik virtuvės siūlomais patiekalais, bet ir skaniomis kavomis, arbatomis bei šerbetais. Prie kavos bei arbatos buvo siūlomi įvairūs konditerijos gaminiai, pagaminti mūsų mokymo centro konditerių. Restorane buvo aptarnaujami įvairių renginių dalyviai, miesto svečiai, mokytojai bei mokiniai.

Rugsėjo mėnesį grįžę mokiniai atsinešė ne tik gerą nuotaiką, bet ir naujas idėjas. Sulaukėme daugiau svečių, kurie liko patenkinti ruošiamais patiekalais, gėrimais bei aptarnavimu. Atsiliepimai apie mūsų mokomąjį restoraną pasklido po senamiestį, tad svečių skaičius augo kasdien. Galime didžiuotis, kad turime pastovius svečius, kurie kasdien užsuka ir papietauti, ir išgerti skanių gėrimų.
Rugpjūčio pabaigoje gavome pakvietimą į garsaus Rusijos barmenų asociacijos prezidento Roman Toroščin seminarą. Dalyvavo ne tik mokytojos ir mokiniai, bet ir mieste dirbantys barmenai. Seminaro metu buvo pristatyti nauji kokteiliai, karšti gėrimai. Sužinojome daug naujovių. Keletą jų pritaikėme restorano darbe. Tad dabar galime svečius pavaišinti gardžiais žaliosios ir juodosios arbatų kokteiliais. Svečiai liko labai patenkinti naujovėmis.

Mūsų mokymo centro viešbutyje gyveno Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto „Only aware we can act FAIR-Students for sustainable food and trade“ Nr. LLP-COM-DP-2013-LT-00242 dalyviai. Svečiai pusryčiavo, pietavo ir vakarieniavo mūsų restorane. Padavėjai barmenai turėjo puikias galimybes patobulinti savo anglų kalbos žinias aptarnaudami projekto dalyvius iš Portugalijos, Turkijos, Lenkijos bei Suomijos. Taip pat pritaikyti įgytas teorines žinias aptarnaujant svečius įvairiais metodais.
Nepraėjus nė savaitei padavėjai vėl plušėjo aptarnaudami Tornado krepšinio mokyklos rengiamo tarptautinio turnyro dalyvius. Dalyviai iš Estijos, Baltarusijos bei Lenkijos pusryčiavo, pietavo bei vakarieniavo mūsų restorane.

Spalio 13 dieną šių grupių mokiniai baigė praktinį mokymą ir estafetę perduoda kitoms padavėjų barmenų grupėms. Jie įgytas žinias ir įgūdžius toliau tobulins baigiamosios praktikos metu miesto maitinimo įmonėse.

Dėkojame mokiniams už pastangas padaryti mūsų mokomąjį restoraną patraukliu ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir miesto svečiams.

Profesijos mokytojos Angelina ir Kristina