2014 04 11 dieną KAUNO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ IR STATYBOS VERSLO DARBUOTOJŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRE vyko Nacionalinis Virėjų (mokinių su specialiaisiais ugdymo poreikiais ) profesinio meistriškumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos V11/1 grupės mokinės Gabrielė Marija Valatkaitė bei Inga Žiemelytė. Mokines konkursui ruošė vyresnioji profesijos mokytoja Aušra Vilemienė. Komandą į konkursą lydėjo MTP skyriaus vedėja Irena Žiužnienė.
Kol mokiniai dirbo, mokytojams buvo surengta ekskursija į Pažaislio vienuolyną. Restorane „MONTE PACIS“ vyko dviejų valandų seminaras, tema: „NAUJOS TENDENCIJOS MAISTO GAMYBOJE- GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA“. Seminarą vedė restorano „MONTE PACIS“ šefas Darius Dobrovolskis.
Konurse užėmėme III-ąją vietą. Pralaimėjusių nebuvo. Gabrielė Marija ir Inga buvo apdovanotos taure, medaliu, pažymėjimu bei begale dovanų. Merginos įgijo didelę patirtį, pasitikėjimą savimi.

Ačiū už gražų renginį KAUNO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ IR STATYBOS VERSLO DARBUOTOJŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRUI ir už didelį palaikymą mūsų kolektyvui.