Sveikiname IEVĄ URBAITYTĘ, PB14N grupės mokinę, nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Šauniausias padavėjas ir barmenas 2015“ laimėjusią pirmąją vietą.

Ievai įteiktas I laipsnio diplomas, pasirašytas Švietimo ir mokslo ministro prof. Dainiaus Pavalkio.

Nacionalinį konkursą, vykusį 2015 m. balandžio 22 d., organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei Kėdainių profesinio rengimo centras. Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, kurie mokosi pagal padavėjo ir barmeno mokymo programas.

Nacionalinio konkurso atidarymo metu dalyviai pristatė namų užduotį, kuri prasidėjo sakiniu: „Aš atvykau iš…“ Konkurso metu mokiniai atliko tris praktines užduotis per tam skirtą laiką: lankstė servetėles, serviravo stalą pagal pačių sukurtą meniu dviem asmenims tema – „Pavasario fantazija“ ir pagamino sluoksniuotą nealkoholinį kokteilį iš pateiktų žaliavų.

Konkurso organizatoriai užduotims vertinti skyrė nepriklausomą vertinimo komisiją, kuri buvo griežta ir reikli. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, mokytojai lankėsi UAB „Daumantai LT“, taip pat grožėjosi Kėdainių senamiesčiu, susipažino su Kėdainių profesinio rengimo centru.

Prieš konkurso rezultatų paskelbimą buvo pateikta maloni staigmena – vienas iš vertinimo komisijos narių pademonstravo kaip gražiai galima iš arbūzo išpjaustyti rožes.

Konkurso metu Ieva parodė savo profesinius gebėjimus techniškai atlikdama visas konkurso užduotis, puikiai pagamino ir pateikė sluoksniuotą kokteilį, kurio skonis pamalonino komisiją. Tai buvo papildomai įvertinta atskiru prizu. Nuoširdžius sveikinimus išsakė ir Krekenavos agrofirmos atstovai. Visi dalyviai buvo apdovanoti UAB „Daumantai LT“ prizais, gėlėmis, dėmesiu ir gera nuotaika.

Nuoširdžiai dėkojame Ievai už įdėtą darbą, iniciatyvą pasiruošiant konkursui ir puikų rezultatą.

Sėkmės įgyvendinant savo svajones!

Profesijos mokytoja Gražina Rauckienė