Sveikiname ERIKĄ PILIUTYTĘ, PB16 grupės mokinę, nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Padavėjas ir barmenas 2017“ laimėjusią antrąją vietą. Erikai įteiktas II laipsnio diplomas bei taurė.

Nacionalinį konkursą, vykusį 2017 m. gruodžio 01 d., organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei Kėdainių profesinio rengimo centras. Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai ir svečiai iš Estijos, kurie mokosi pagal padavėjo ir barmeno mokymo programas.

Nacionalinio konkurso metu mokiniai atliko tris praktines užduotis per tam skirtą laiką: lankstė servetėles, serviravo stalą pagal pateiktą meniu dviem asmenims, gamino nealkoholinį kokteilį ir jį pristatė komisijai.

Konkurso organizatoriai užduotims vertinti skyrė nepriklausomą vertinimo komisiją, kuri buvo griežta ir reikli.

Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, mokytojai dalyvavo profesiniame seminare, kurio metu vyko praktiniai darbai tema „Kokteilių kultūros naujovės“, „Šaltų ir karštų turkiškų gėrimų paruošimas“, „Idėjos A la Carte meniu“, lankėsi MB „Šušvės midus“ pristatyme, taip pat grožėjosi Kėdainių senamiesčiu, susipažino su Kėdainių profesinio rengimo centru.

Konkurso metu Erika parodė savo profesinius gebėjimus techniškai atlikdama visas konkurso užduotis, puikiai pagamino bei pristatė kokteilį. Tai buvo papildomai įvertinta atskiru prizu. Visi dalyviai buvo apdovanoti UAB „Sangaida“ prizais, dėmesiu ir gera nuotaika.

Nuoširdžiai dėkojame Erikai už įdėtą darbą, iniciatyvą pasiruošiant konkursui ir puikų rezultatą.

Sėkmės įgyvendinant savo svajones!

Profesijos mokytoja Gražina Rauckienė
Nacionalinis „Padavėjas ir barmenas 2017“