2017 m. gegužės 11d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis prekybininkas 2017“. Konkurse dalyvavo 28 mokiniai iš 14 profesinio mokymo įstaigų. Mokiniai dirbo komandoje po du. Komandą sudarė du mokiniai iš skirtingų mokymo įstaigų mokinių.

I vietos laimėtoja tapo Gretos Neverauskaitės (Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras) ir Linos Macelytės (Kaišiadorių technologijos ir verslo mokykla) komanda.

II vieta dalijosi dvi komandos: Odeta Andriuškevičiūtė (Kėdainių profesinio rengimo centras) ir Kamilė Venclovaitė (Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla) bei Greta Urbonaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Paulina Žiulkutė (Simno žemės ūkio mokykla).

III-ios vietos laimėtojomis tapo Arno Krupavičiaus (Simno žemės ūkio mokykla) ir Simonos Urbonaitės (Kėdainių profesinio rengimo centras) bei Erikos Urbanavičiūtės (VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla) ir Vygintės Liškauskaitės (Utenos regioninis profesinio mokymo centras) komandos.

Nacionalinis Jaunojo Prekybininko konkursas 2017