Nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą, vykusį 2016 m. lapkričio 8 d., organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras. Konkurse dalyvavo 14 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, kurie mokosi pagal viešbučio darbuotojo mokymo programą. Konkurso dalyviai atvyko iš Alytaus, Panevėžio, Daugų, Druskininkų, Utenos, Radviliškio. Dvi mokytojos iš Plungės atvyko į konkursą kaip svečiai.

Sveikiname SA16N grupės mokines Laurą Vievesytę ir Vanesą Kupcikevičiūtę laimėjusias pirmąją vietą nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias viešbučio darbuotojas 2016“.

Konkurso atidarymo pradžioje koncertavo meninės raiškos būrelio vadovas Voldemars Petersons, sveikinimo žodį tarė mokymo centro direktorius Alvydas Pranas Grevas, konkursą vedė Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriaus vedėja Birutė Poderskienė.

Nacionalinio konkurso atidarymo metu dalyviai pristatė namų užduotį, parengė prisistatymą, kuriame atsispindėjo mokinio ir/ar mokymo įstaigos, ir/ar profesinio mokymo programos specifika. Konkurso metu mokiniai atliko 3 praktines užduotis –  tai dalykinį verslumo įgūdžių testą, kambarinės darbo vežimėlio komplektavimą pagal duotas užduotis ir dalyvavo lovų klojimo varžybose, tikslu kas greičiau ir gražiau paklos lovą. Konkurso dalyvių užduotis vertino nepriklausoma, reikli ir kompetentinga vertinimo komisija.Tai Ingrida Gustienė – UAB „Perkūno namai“ savininkė, direktorė,  Rūta Kyguolytė – „Kunigaikščių menė“ direktoriaus pavaduotoja ir Aurelija Paulauskienė – Lietuvos Stulginskio universiteto žemės ūkio ir maisto mokslų instituto docentė, daktarė. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, profesijos mokytojams buvo organizuota ekskursija į viešbutį „BestBaltic Hotel Kaunas”, o po ekskursijos vyko mokytojos ekspertės Egidijos Kontrimienės paskaita apie kūrybiškumą.

Visą  konkurso dieną mokinius ir mokytojus lydėjo puiki nuotaika, malonus bendravimas.

Vertinimo komisijos pirmininkei paskelbus rezultatus, pirmiausiai buvo apdovanoti prizinių vietų laimėtojai LR Švietimo ir Mokslo ministerijos I, II, III laipsnio diplomais ir atminimo dovanėlėmis:

  • I vieta – Laura Vievesytė ir Vanesa Kupcikevičiūtė, KMPPMC
  • II vieta – Laura Čekanauskienė ir Luckutė Indrė, VĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla
  • II vieta – Živilė Barkauskaitė ir Edita Buoželytė, Druskininkų amatų mokykla
  • III vieta – Gintarė Dainauskaitė ir Paula Buslavičiūtė, Alytaus profesinio rengimo centras

Vėliau visi konkurso dalyviai mokiniai bei jų mokytojai, komisijos nariai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Dėkojame Laurai ir Vanesai už darbštumą, pareigingumą, iniciatyvą ruošiantis konkursui, puikų rezultatą ir linkime visokeriopos sėkmės. Dėkojame visiems dalyviams, organizatoriams ir talkininkams.

 

Profesijos mokytoja Rima Žemaitienė.

Akimirkos iš renginio:
Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas - „Geriausias viešbučio darbuotojas 2016“