2015 12 11 Klaipėdos turizmo mokykloje vyko nacionalinis konditerio specialybės besimokančių mokinių konkursas „Kalėdinė keksiukų fiesta“. Konkurse dalyvavo 14 mokinių iš 7 profesinio mokymo įstaigų (po 2 dalyves): Klaipėdos turizmo mokyklos, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio mokymo centro, Panevėžio paslaugų ir verslo mokyklos ir Plungės technologijų ir verslo mokyklos. Dalyvės, išsitraukusios numeriukus, 10 valandą pradėjo gaminti savo gaminius. Jos turėjo pagaminti keksiukus, juos apipavidalinti ir skoningai pateikti.

Konkurso metu vertinimo komisija, sudaryta iš darbdavių atstovų viso darbo, kuriam buvo skirtos 6 val., metu stebėjo darbo organizavimą, gaminimo seką, vertino pagamintų gaminių apipavidalinimą, pateikimą, skonį ir gaminio sudėtingumą.

Iš mūsų mokymo centro dalyvavo K-15N/1 gr. mokinė Gintarė Pečiukevičiūtė ir SV-15N gr. mokinė Brigita Senkienė. Mokines lydėjo ir konkursui paruošė profesijos mokytoja ekspertė Rasa Virginija Venterienė bei vyr. profesijos mokytoja Janina Pocienė.

Įvertinus pateiktus gaminius paaiškėjo nugalėtojos:

I vieta – Klaipėdos turizmo mokykla, nr.9.

II vieta Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, nr.5. Gintarė Pečiukevičiūtė.

III vieta – Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, nr. 4.