Šių metų gegužės 11 d. mūsų centro MMB „Royal Bakery“ (K-17 gr. mokinės: Agnė Žemeckaitė, Milda Žilaitytė, Kornelija Čepkauskaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė) komanda dalyvavo nacionaliniame Lietuvos mokyklų mokinių mokomųjų bendrovių mugėje- konkurse – baigiamajame MMB renginyje Vilniuje. Komandas ruošė verslumo ugdymo būrelių vadovė ekonomikos mokytoja Jolita Rickevičienė.

Konkursas prasidėjo jau balandžio mėnesį. Visoms Lietuvos mokinių mokomosioms bendrovėms reikėjo pateikti MMB veiklos ataskaitas ir prezentacijas, kurias LJA fondo komisija įvertino prieš baigiamąjį renginį. Baigiamajame renginyje varžėsi 40 mokinių bendrovių, atrinktos iš visos Lietuvos. Mūsų centro komanda pateko į išrinktų MMB sąrašą.

Savo paruoštus stendus mokiniai eksponavo „Ozo“ prekybos centre. Renginį organizavo Lietuvos Junior Achievement ir „Ozo“ prekybos centras – ilgametis LJA partneris, kuris rūpinasi jaunosios kartos verslumu ir nuo 2014 metų yra „Mokomosios mokinių bendrovės“ projekto rėmėjas.

Mūsų centro bendrovė „Royal Bakery“ sėkmingai prekiavo pačių pagamintais konditerijos gaminiais. Gaminai buvo paklausūs ne tik vertinimo komisijos, bet ir mugės pirkėjų tarpe.

Mūsų centro komanda vertinimo komisijai išsamiai pristatė ne tik savo bendrovę ir jos veiklą, bet ir mokymo centre esančias profesijas. Moksleivės gavo dalyvio pažymėjimus.

mmb muge 2018