Rugsėjo 16 dieną Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje, mokomajame restorane vyko mokymai „Junior Chamber international Lietuva“ organizacijos nariams, tai jauni, aktyvūs lyderiai, kurie papildo žinias įvairiose naujose srityse. JCI nariai yra pasaulinio jaunų aktyvių piliečių tinklo, vienijančio daugiau nei 100 valstybių ir gyvuojančio virš 100 metų, dalis. Tai organizacija, kuri suteikia jauniems ir aktyviems žmonėms galimybę tobulėti, tapti geresniais ateities lyderiais ir kurti teigiamus pokyčius visuomenėje. JCI yra aktyvi, ambicingų, plataus profesinio išsilavinimo žmonių bendruomenė. Jų veiklos kryptys – asmeninis tobulėjimas, projektų valdymas, lyderystės ugdymas ir mokymasis.

Mokymus „Stalo etiketas ir aptarnavimo kultūra“ vedė profesijos mokytojos Vita Brūzgienė ir Kristina Česlevičienė. Svečiai buvo supažindinti su pagrindinėmis stalo etiketo taisyklėmis, maitinimo įmonėse sutinkamais įvairiausiais įrankiais, taurėmis. Mokymų metu nagrinėjome įvairiausius patiekalų patiekimo būdus, stalo serviruotes, aiškinomės kaip tinkamai elgtis prie stalo įvairių renginių metu. Viso renginio metu vyko diskusijos, vyravo maloni atmosfera.

Labai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šios organizacijos gražių tikslų įgyvendinimo, pasidalijome savo žiniomis bei patirtimi. Tikimės, kad mūsų jaunajai kartai niekada nestigs noro tobulėti ir savo pavyzdžiu įkvėps aplinkinius.

Profesijos mokytojos V. Brūzgienė ir K. Česlevičienė