Dalyvaudama viename iš webinarų pedagogams, nagrinėjau meninės raiškos užduotis. Pagrindinis jų tikslas – skatinti moksleivių žingeidumą, plėsti jų akiratį, lavinti kūrybiškumą, vaizduotę. Šios užduotys taip pat padeda ugdyti komunikacijos užsienio kalba gebėjimus.

Taigi, šiemet nusprendžiau su mokiniais vykdyti gana didelį projektą – „Advento kalendoriaus gamyba“. Mokiniai pritarė mano idėjai. Reikėjo sugalvoti net 24 užduotis: palinkėjimus, mįsles, susijusias su Šv. Kalėdomis ir Kūčiomis. Mokiniai turėjo galimybę rinktis kitas veiklas, pvz., gaminti Advento/ Kūčių/ Kalėdų valgių kalendorių. Forma – laisva.

Realybė pranoko mano lūkesčius! Buvo pagaminta gausybė kalendorių, kurie yra įdomūs ne tik dėl pasirinktos formos, bet ir puikūs turinio atžvilgiu.

Ypatingai gerai padirbėjo K-18 grupės merginos-konditerės (Deimantė, Silvija, Kamilė, Linutė, Gabija, Milana, Lijana ), K-17 –jau trečiakursės (Ieva., Justina, Jolita, Vaiva, Milda Ž., Milda R., Agnė Ž. ) bei Agnė, Sigita ir Alvija (K19M); dešimtokės Monika ir Indrė.

Pasidžiaukite puikiai atliktais darbais.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Markevičienė

Kalendoriai2019