Šių metų gegužės 17 d. mūsų centro MMB „S&C“ komanda ( K-17 gr. mokinės: Vaiva Ignatavičiūtė, Milda Žilaitytė, Kamilė Vaitkevičiūtė) dalyvavo nacionaliniame Lietuvos mokyklų mokinių mokomųjų bendrovių mugėje- konkurse – baigiamajame MMB renginyje Vilniuje. Komandą ruošė verslumo ugdymo būrelio vadovė ekonomikos mokytoja Jolita Rickevičienė.

Konkursas prasidėjo jau balandžio mėnesį. Visoms Lietuvos mokinių mokomosioms bendrovėms reikėjo pateikti MMB veiklos ataskaitas ir prezentacijas, kurias LJA fondo komisija įvertino prieš baigiamąjį renginį. Baigiamajame renginyje varžėsi 42 mokinių bendrovės, atrinktos iš visos Lietuvos. Mūsų centro komanda pateko į išrinktų MMB sąrašą.

Savo paruoštus stendus mokiniai eksponavo S.Daukanto aikštėje priešais LR prezidentūrą. Renginio atidaryme sėkmės palinkėjo LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius. Bendrovių prezentacijas vertino atskira komisija. Pristatymai vyko Turing school patalpose šalia aikštės.

Mūsų centro komanda vertinimo komisijai išsamiai pristatė ne tik savo bendrovę ir jos veiklą, bet ir mokymo centre esančias profesijas. Vertinimo komisijos narė iš JAV ambasados išklausė mūsų komandos pristatymą anglų kalba ir pagyrė merginas už jų veiklą bei pasiruošimą renginiui.

Moksleivės gavo dalyvio pažymėjimus.

akimirkos iš renginio…

MMB Vilnius 2019-05-17