Šių metų kovo 26 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinių mokomosios bendrovės „SKONIO REIKALAS“ komanda dalyvavo Kauno miesto MMB mugėje Žalgirio arenoje.
2013-2014 m.m. visų Kauno miesto bendrovių konkurse – mugėje dalyvavo 38 MMB, 4 komandos atvyko iš Norvegijos ir Suomijos.

Pasiruošę stendą ir prekybos stalą, mūsų centro bendrovė sulaukė daugiausiai klientų, kurie tryško noru ne tik paragauti mūsų gaminukų, bet ir jų nusipirkti. Prekiavome sausainiais – „Obuoliai skerelėse“, mėsos gaminiu „Medžiotojų dešrelės“ ir mūsų sektorinio mokymo centro laboratorijoje kepta duona su žolelėmis.

Konkurso – mugės metu moksleiviai ir mokytojai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Bendradarbiavimo plėtotė, kuriant Tarptautinę Mokinių mokomąją bendrovę“, po jos vyko MMB reklaminių filmų peržiūra.

Visas bendroves ir jų siūlomas prekes vertino komisija. Mūsų klausė ne tik apie bendrovės veiklą, bet ir apie ateities planus, karjeros siekimą, ekonomikos situaciją šalyje. Sulaukėme klausimų apie mūsų produkciją bei visos bendrovės gyvavimo prasmę. Tai mums buvo netikėta ir teko pagalvoti prieš atsakant.

Šiltų ir paskatinančių žodžių sulaukė kiekviena bendrovė, o pačios geriausios, novatoriškiausios idėjos buvo paskatintos prizais. Mūsų komanda sulaukė pagyrimo iš organizatorių už populiariausią ir greičiausiai parduotą produktą.

Norime padėkoti profesijos mokytojoms Žydronei Žarskienei, Editai Guobienei, Salomėjai Česnuliavičienei ir kitoms už profesionalią pagalbą ruošiantis šiam renginiui.

MMB „Skonio reikalas“
Prezidentė