Bendradarbiaujant su Danijos profesinio mokymo įstaiga: „Zealand Bussiness College“, š. m. rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis į centrą atvyko 46 mokiniai ir 3 mokytojos, pažintiniam – praktiniam vizitui.

Visos savaitės metu mokiniams buvo suplanuotos įvairios veiklos, kurių metu jie galėjo pažinti mokymo centrą. Antrą atvykimo dieną mokiniai lankėsi Maisto technologijų ir prekybos skyriuje, kur apžiūrėjo laboratorijas ir mokymo klases, Viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centre susipažino su viešbučiu, restoranu, taip pat kelionių agento programos mokiniai su profesijos mokytoja papasakojo apie Lietuvą. Kad diena neprailgtų vaikštant po centro erdves, mokytojos D. Lasienė ir E. Kontrimienė pravedė ekskursiją Kauno senamiestyje. Na, o vakare, bendrabutyje, mūsų centro mokiniai kartu su auklėtojomis suorganizavo smagų vakarėlį, kurio metu mokiniai visi kartu gaminosi vakarienę bei žaidė žaidimus.

Trečia vizito diena buvo skirta praktinėms veikloms. Dalis mokinių dirbo MTP laboratorijose, kur dekoravo sausainius, gamino mėsos vyniotinius, kepė „zuikius“, o likusi dalis mokinių gamino kokteilius, mokėsi daržovių pjaustymo meno. Po pietų mokiniai apsikeitė, ir iš MTP skyriaus vyko į Viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centrą, o iš jo į MTP skyrių. Po praktinių veiklų mokinių laukė picų vakarėlis bendrabutyje ir viktorina su centro mokiniais, kurios tikslas buvo patikrinti mokinių iš Danijos žinias apie Lietuvą, ir atvirkščiai.

Ir paskutiniąją apsilankymo dieną mokiniai turėjo išvyką į Anykščius, kurios metu buvo ekskursija Medžių Lajų take, „Siauruko“ muziejuje bei pasivažinėjimas rogutėmis.

Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su „Zealand Bussiness College“ profesinio mokymo įstaigą ir tikimės, kad ateityje tokių apsilankymų bus dar ne vienas.

Noriu visiems darbuotojams padėkoti, kurie prisidėjo prie sklandaus ir kokybiško mokinių priėmimo, ačiū!

Vystymo skyriaus vedėja Elinga Matusevičiūtė

Mokinių iš Danijos vizitas