Ir vėl rugsėjis, vėl nauji moksleivių veidai. Šį kartą ypač džiaugiamės gyvu bendravimu ir skubame susipažinti su pasirinkta specialybe. Kartu su busimų virėjų V-21 gr. moksleiviais lankėmės viešbutyje „Daugirdas“, kur dirba mūsų mokyklą baigęs virtuvės šefas. Kas žino, gal ir šie pirmakursiai papildys šios maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos darbuotojų gretas. O kol kas džiaugiamės ilgalaikiu bendravimu su darbdaviais ir klausome direktorės Ingos Gustienės pasakojimų. Mokinius palydėjo profesijos mokytoja Rimantė Pikšrienė.

Tame pačiame viešbutyje lankėsi ir kitos virėjų grupės mokiniai. Grupėje V21P1 mokosi vidurinę baigusieji ir į mūsų mokymo centrą įstojusieji mokiniai įgyti tik profesijos žinių ir bendrojo lavinimo dalykų jie jau nebesimokins.

Taigi, virėjų specialybės pirmo kurso V21P1grupės mokiniai kartu su lydinčia ir dėstančia įvadinį modulį profesijos mokytoja Laimute Gelumbauskaite lankėsi Kauno senamiestyje esančiame „Daugirdo“ restorane-viešbutyje.

Keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Daugirdas“ , tai XVI–XIX amžiaus dvasia alsuojantis architektūrinis paminklas, kuriame galima skaniai, gražiai pavalgyti bei gerai praleisti laiką.

Lankėmės „Daugirdo“ viešbutyje-restorane, kur mus maloniai priėmė restorano vadovė Inga. Ji maloniai aprodė visas restorano patalpas, supažindino su darbo specifika restorane, patiekalų asortimentu, restorano „Vyno“, „Kolonų“, „Flambe“, „Židinio“ salėmis. Veikia „Sky baras“. Iš čia atsiveria nuostabi senamiesčio panorama. Šalia esanti didžiulė lauko terasa, kurioje vasarą vyksta kokteilių vakarėliai, furšetai, vestuvių pobūviai.

Labai džiugu buvo matyti mūsų senai baigusius mokinius, kurie dabar dirba restorano virtuvėje.