Profesijos mokytojos Kristina Krikštolaitienė ir Vita Brūzgienė nuo 2019-03-18 iki 2019-03-23 dalyvavo projekto „Patirtis Europoje“ veikloje išvykusios į Istituto Professionale di Stato – Servizi per l‘Enogastronomia e l‘Ospitalita Alberghiera – S.Savioli, Piacenza 35, Riccione, Italija. Kartu vyko mokiniai su mokytoja Giedre Ciukšiene, kurie šioje mokykloje praktikuosis ilgesnį laiką.

Mokytojos dalyvavo praktinėse pamokose, stebėjo mokinių darbą ir dalyvavo ruošiant itališkus patiekalus. Šių praktinių užsiėmimų metu domėjomės kokias žaliavas naudoja, su kokiais įrengimais ir inventoriumi dirba, kaip organizuojamas darbas šioje Italijos mokykloje.

Mokiniai dirba laboratorijose su mokytoju ir padėjėju. Vienoje klasėje dirba apie 15 mokinių . Gaminama tik iš aukštos kokybės žaliavų. Šioje mokykloje mūsų mokiniai ir mokytojai gali pasimokyti itališkos virtuvės receptų, pamatyti kaip organizuojamas darbas mokomąjame restorane. Tokia patirtis mums buvo naudinga, ir esame dėkingos už šią puikią galimybėę tobulėti.

Profesijos mokytojos Kristina Krikštolaitienė ir Vita Brūzgienė

Praktika Italijoje 2019-03