Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi. Japonų patarlė

Sveikiname profesijos mokytoją metodininkę Kristiną Česlevičienę pelniusią METŲ MOKYTOJO apdovanojimą.

2017 kovo 7 d. Lietuvos valdovų rūmuose (Katedros a. 4, Vilnius) Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė teikė premijas penkiems Metų mokytojams.

„Nuoširdžiai sveikinu išrinktas mokytojas – visos puikios pedagogės, visuomenininkės, įvertintos ne vienu garbingu apdovanojimu. Mokytojos dirba inovatyviai, kūrybingai taiko naujoves, kuria savo autorines programas, noriai dalijasi savo patirtimi su kolegomis, – sako švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. – Jų atsidavimas darbui ir meilė mokiniams išugdė ne vieną žymų menininką ar jauną mokslininką, jau pasiekusį ir tarptautinio pripažinimo“.

2016 metų mokytojais tapo: Kristina Česlevičienė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro lankytojų aptarnavimo profesijos mokytoja metodininkė, Augutė Liutkevičienė, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, Marytė Markevičienė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokytoja ekspertė, Regina Mongirdienė, Molėtų gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė, ir Agnė Rickevičienė, Švenčionių rajono Pabradės meno mokyklos choreografijos mokytoja.

Kristina Česlevičienė aktyviai dalyvavo kuriant Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bazę būsimiems barmenams ir padavėjams. Mokiniai dabar didžiuojasi turėdami puikiai įrengtas mokymo vietas. Jos auklėtiniai – daugelio tarptautinių ir nacionalinių profesinio meistriškumo konkursų dalyviai ir nugalėtojai. Šios mokytojos parengtus specialistus itin vertina darbdaviai. Mokytoja per savo pamokas taiko daug naujovių, veda seminarus, atviras pamokas kitiems mokytojams, praktinius mokymus dirbantiems specialistams. Ji, rengdama bendrus projektus su mokyklomis, aktyviai populiarina profesinį mokymą. K. Česlevičienė yra knygų, vadovėlių autorė ir bendraautorė, parengė pasirenkamojo modulio programą „Barista“, nuotolinio mokymosi metodinę medžiagą, užduotis ir testus sistemoje „Moodle“.

Visas straipsnis čia…

Mokytojos K.Česlevičienės interviu …

Straipsnis spaudoje čia …

Metų mokytojas 2017-03-07

Norime prisiminti, kad Metų mokytojo 2013 premiją turi Žydronė Žarskienė, mūsų mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė. Plačiau … Taip pat mokymo centre dirba Metų mokytoja 2003 Marytė Petkevičienė.